Jak Sp. z o.o.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home CSR

Społeczna odpowiedzialność biznesu.

 

JAK Sp. z o.o. w swojej działalności stara się uwzględnić nie tylko swoje interesy oraz swoich odbiorców i kontrahentów ale także działać dla dobra społeczeństwa lokalnego, swoich pracowników dbając przy tym o środowisko naturalne oraz najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów.

 

JAK Sp. z o.o. od początku swojego istnienia swoją działalność opiera nie tylko na wymaganiach formalno-prawnych takich jak obowiązujące przepisy, Dyrektywy UE, Karta Praw Człowieka, Prawo Pracy ale także na uniwersalnych wartościach takich jak etyka biznesu, poszanowanie praw człowieka i dziecka oraz równouprawnienie kobiet i mężczyzn.

 

JAK Sp. z o.o. w swoich działaniach aktywnie wspiera lokalne społeczeństwo poprzez wspieranie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 3 przy ulicy Trakt Lubelski 40. Także wartości zdrowego trybu życia nie są nam obce. Wspieramy Klub Sportowy Ursus http://www.ursus.org.pl/ oraz zachęcamy swoich pracowników do aktywnego spędzania wolnego czasu sponsorując amatorską drużynę kolarstwa górskiego Jak-Jedziesz.pl !! Racing Team http://jak-jedziesz.pl/sponsoring.html

 

JAK Sp. z o.o. stara się aktywnie chronić środowisko naturalne. Tworzymy wewnętrzne procedury mające na celu zmniejszenie zużycia wody, prądu oraz artykułów biurowych poprzez usprawnienie procesów oraz poprawną gospodarkę surowcami.