TWÓJ WIARYGODNY I ZAUFANY

DOSTAWCA MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI, SUROWCÓW ORAZ TECHNOLOGII

Tradycja naszej działalności sięga 1989 roku. Dostarczamy najwyższej jakości towary, surowce oraz kompleksowe rozwiązania techniczne.

PROFESIONALNE

DORADZTWO TECHNICZNE

Wiarygodność

Kontaktując się z nami możesz mieć pewność, że zostaniesz indywidualnie potraktowany. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Twoje zapytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Profesjonalizm

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a nasi eksperci postarają się dostarczyć Ci kompleksowe rozwiązanie idealnie dopasowane do określonych przez Ciebie warunków.

Zaufanie

Zaufanie, którym darzą nas kontrahenci jest dla nas najwyższą wartością, a ich satysfakcja jest naszym sukcesem. Dołącz do nich i rozwijaj razem z nami swój biznes.

icon

Metalurgia i odlewnictwo

Od 30 lat jesteśmy niezmiennie jednym z największych dostawców surowców oraz technologii dla przemysłu metalurgicznego i odlewnictwa w Polsce.

icon

Przemysł elektromaszynowy

Dostarczamy również surowce i technologie dla przemysłu elektromaszynowego.

Motoryzacja

Nasi kontrahenci wykonują najwyższej jakości produkty dla branży motoryzacyjnej.

Petrochemia

Oferowane przez nas materiały znajdują zastosowanie w przemyśle chemicznym.

Górnictwo

Jakość naszych surowców pozwala na zastosowanie ich przy produkcji najbardziej wymagających elementów.

Rzuć okiem na zdjęcia z naszej galerii


Znajdziesz tutaj fotografie i materiały dotyczące oferowanych produktów, przykładowe realizacje, a także zdjęcia z targów i wystaw z naszym udziałem.

Więcej materiałów do obejrzenia na osobnej stronie.

Nasi partnerzy

W SERCU POLSKI

W SERCU EUROPY

Siedziba firmy i nasze magazyny położone są blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Dzięki temu możemy zapewnić szybki i bezpieczny transport naszych towarów do wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

 • Zautomatyzowany system załadunku materiałów wsadowych

  Z dumą możemy Państwa poinformować o zakończeniu w październiku 2019 realizacji projektu całkowicie zautomatyzowanego systemu załadunku materiałów wsadowych u jednego z naszych kontrahentów. Koncepcja nowoczesnego…

  Więcej
 • Z wizytą w stacji produkcji rdzeni

  Spotkania w Odlewniach i zakładach z nami współpracującymi to zawsze możliwość bezpośredniego kontaktu z Klientem jako użytkownikiem naszych maszyn i towarów. Poznawanie jego potrzeb. To…

  Więcej
 • Montaż otulin

  Niedawno, wraz z naszym partnerem - firmą GTP Schäfer - producentem otulin i zasilaczy egzotermincznych do odlewów, odbyliśmy serię wyjazdów służbowych odwiedzając wielu odbiorców tego…

  Więcej