Oferta

JAK Magazyn

Produkty i surowce

które pragniemy Państwu zaoferować

Naszym kontrahentom oferujemy dostawy atestowanych surowców przemysłowych, urządzeń odlewniczych oraz bezpłatny konsulting naukowo-techniczny. Posiadamy system zarządzania jakością ISO 9001:2015, a oferowane materiały i produkty pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu charakteryzują się one gwarantowaną, sprawdzoną jakością oraz wyjątkową stabilnością i powtarzalnością dostaw.

icon

Surówki odlewnicze

Specjalne, wielkopiecowe oraz syntetyczne do produkcji żeliwa sferoidalnego, hematytowe i przeróbcze, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Medyce lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Modyfikatory i sferoidyzatory

W drucie oraz w formie zapraw i granulatów, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Systemy zasilania odlewów

Kompleksowe systemy zasilające do odlewów - otuliny i zasilacze egzotermiczne, dostępne z bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Nawęglacze

Do żeliwa, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Maszyny i urządzenia odlewnicze

Jesteśmy przedstawicielem renomowanych producentów maszyn i urządzeń odlewniczych oferujących:
- zautomatyzowane systemy zalewania i transportu metalu
- zautomatyzowane systemy sferoidyzacji i modyfikacji
- automatyczne linie formierskie
- urządzenia do produkcji rdzeni
- systemy chłodzenia i wybijania odlewów
- systemy przerobu mas formierskich
- systemy załadunku materiałów wsadowych

icon

Żelazostopy

Do żeliwa i staliwa - FeSi, FeMn, FeCr, FeP, FeMo i inne, dostępne z bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Śrut staliwny

Niskowęglowy śrut staliwny do czyszczenia oraz obróbki plastycznej i powierzchniowej, dostępny bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Grafity naturalne i smary kuziennicze

Dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Odżużlacze i materiały ogniotrwałe

Dla metalurgii nieżelaznej oraz odlewnictwa żeliwa, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Materiały do naprawy odlewów

Profesjonalne masy naprawcze wysokiej wytrzymałości do żeliwa i stali, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

W celu otrzymania aktualnych informacji na temat dostępności, ilości, dokładnych składów oraz warunków dostaw i płatności, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.