JAK Magazyn

Produkty i surowce

które pragniemy Państwu zaoferować

We offer our contractors the supply of certified industrial raw materials, foundry equipment and free scientific and technical consulting. We have a quality management system ISO 9001:2015, and the materials and products offered come from reputable manufacturers. Thanks to this, they are characterized by guaranteed, proven quality and exceptional stability and repeatability of deliveries.

icon

Surówki odlewnicze

Specjalne, wielkopiecowe oraz syntetyczne do produkcji żeliwa sferoidalnego, hematytowe i przeróbcze, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Medyce lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Modyfikatory i sferoidyzatory

W drucie oraz w formie zapraw i granulatów, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Systemy zasilania odlewów

Kompleksowe systemy zasilające do odlewów - otuliny i zasilacze egzotermiczne, dostępne z bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Nawęglacze

Do żeliwa, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Maszyny i urządzenia odlewnicze

Jesteśmy przedstawicielem renomowanych producentów maszyn i urządzeń odlewniczych oferujących:
- zautomatyzowane systemy zalewania i transportu metalu
- zautomatyzowane systemy sferoidyzacji i modyfikacji
- automatyczne linie formierskie
- urządzenia do produkcji rdzeni
- systemy chłodzenia i wybijania odlewów
- systemy przerobu mas formierskich
- systemy załadunku materiałów wsadowych

icon

Żelazostopy

Do żeliwa i staliwa - FeSi, FeMn, FeCr, FeP, FeMo i inne, dostępne z bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Śrut staliwny

Niskowęglowy śrut staliwny do czyszczenia oraz obróbki plastycznej i powierzchniowej, dostępny bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Grafity naturalne i smary kuziennicze

Dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Odżużlacze i materiały ogniotrwałe

Dla metalurgii nieżelaznej oraz odlewnictwa żeliwa, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

icon

Materiały do naprawy odlewów

Profesjonalne masy naprawcze wysokiej wytrzymałości do żeliwa i stali, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu w Ozimku lub z transportem na terenie całego kraju.

In order to receive up-to-date information on availability, quantity, exact compositions as well as delivery and payment terms, please contact our sales department.